دامداری آذربایجان با سالها تجربه در حوزه خرید و فروش گوسفند و تامین گوسفنده زنده مراسمات آماده است تا در صورت نیاز در طول شبانه روز اقدام به دریافت سفارش دام زنده نماید. این مرکز تحت نظر اتحادیه دامپزشکی بوده و به صورت شبانه روزی آماده فروش دام زنده به قیمت روز کشتارگاه می باشد . شما می توانید جهت خرید گوسفنده زنده و گوساله زنده با ما تماس بگیرید در هر جای تهران که هستید ، سفارش دام مورد نظر خود را در کوتاه ترین زمان تحویل بگیرید . ما یکی از بزرگترین مراکز فروش و توزیع دام زنده در سراسر تهران هستیم.ماموریت ما)

هدف اصلی ما کار در بازار رو به رشد ایران و کمک به صنعت دامداری در تولید گوشت سالم و مغذی می باشد. ظرفیتهای کلیدی شرکت ما که ترکیبی از تکنولوژی و نوآوری در تولید و کارکنان باتجربه و آگاه است، مشتریان ما را قادر به دستیابی سود بیشتر از طریق بهره وری بالاتر می سازد.


مشتری مداری)

ما با استفاده از شبکه نمایندگان حرفه ای فروش در سراسر کشور،همکاری نزدیکی با مشتریان خود در سراسر ایران داریم.ما رضایتمندی مشتریان را با ترکیبی از دانش و فن آوری شرکای بین المللی به همراه نمایندگان محلی که مفهوم جدیدی از تجارت موفق را به ارمغان آورده است،به دست آورده ایم.
دامداری آذربایجان همیشه و همه جا همراه شما

کلیه حقوق مادی و معنوی سایت برای دامداری آذربایجان محفوظ است /